Nasza wypożyczalnia kajaków znajduje się w Bolechowie, niedaleko Goleniowa i na skraju Puszczy Goleniowskiej przez którą przepływa najładniejszy odcinek rzeki Iny. Swoim zasięgiem obsługujemy całą rzekę od miejsca z którego da się spływać kajakami, czyli od Rzecza, aż do samego ujścia do Odry. Bardzo często obsługujemy spływy kilku dniowe, jednak najczęściej nasza wypożyczalnia kajaków obsługuje bardzo popularny odcinek rzeki Iny od mostu w Łęsko do Goleniowa.

Na obecną chwilę dysponujemy bardzo wygodnymi kajakami Nautiko Taurus, które idealnie nadają się na dłuższe i krótsze spływy kajakowe. Kajaki te bardzo dobrze utrzymują żądany kierunek i są nadzwyczaj stabilne. Dzięki całkowicie płaskiej konstrukcji dna są łatwe w manewrowaniu na rzekach. Duże bakisty, czyli komory bagażowe oraz duże i wygodne kokpity sprawiają, że wyprawa na jednodniową, czy też wielodniową wędrówkę z dużą ilością bagażu nie stanowi żadnego problemu. Dane techniczne: długość 530 cm, szerokość 68 cm, waga 37 kg, pojemność 580 l, ładowność 270 kg.
 

W przyszłym sezonie planujemy zakupić również bardzo wygodne i zwrotne kajaki z polietylenu typu Sprinter. Kajaki te bardzo dobrze sprawdzają się na krótkich, kilkugodzinnych spływach kajakowych. Ich wygodne i szerokie siedziska sprawiają, że człowiek czuje się jakby siedział w wygodnym fotelu.
 

Zapraszamy do współpracy