Kajaki jednoosobowe

Aquarius Traper - turystyczny kajak jednoosobowy - idealny na polskie rzeki Traper był pierwszą polietylenowym kajakiem marki Aquarius dostępną na rynku polskim. Jest to idealny kajak na polskie rzeki. Poradzi sobie doskonale na każdej wyprawie. Kajak już w standardzie posiada praktycznie kompletne wyposażenie. Stabilna, bezpieczna jednostka w bardzo dobrej cenie - dostępna praktycznie dla każdego. Kolejny sezon umocnił pozycję Trapera na rynku polskim, który stał się bestsellerem wśród kajakarzy i wypożyczalni kajakowych, których najważniejszą cechą jest dobra jakość za rozsądną cenę. Kajak posiada dwie wymienne stępki na rufie i dziobie, dzięki czemu w razie przetarcia można tę cześć łatwo wymienić. Trek i Traper to jedyne kajaki dostępne w Polsce z dwiema wymiennymi stępkami!

Dane techniczne:
DŁUGOŚĆ (mm) -3850
SZEROKOŚĆ (mm) -680
WAGA (wersja standard) -26 kg
 
 

Kajaki dwuosobowe

Kajak Aquarius PRO TOUR jest owocem Naszej współpracy z francuską firmą DAG. Ten kajak jest produkowany we Francji specjalnie dla Nas. Wszystkie rozwiązania jak i cała konstrukcja to wynik rad i uwag jakie przez lata zbieraliśmy od organizatorów spływów i posiadaczy wypożyczalni kajakowych, ludzi którzy najlepiej znają potrzeby i pożądane parametry kajaka, który bedzie idealną propozycją dla kajakarzy. Pro Tour to bezpieczny, turystyczny kajak dwuosobowy z miejscem dla dziecka. mocna i niezatapialna konstrukcja doskonała na trudne rzeki, bardzo dobrze spisuje się również na jeziorze Bardzo wygodne profilowane fotele ze składanym oparciem pełniące również rolę wypornościową, są olbrzymią zaletą Pro toura. Nowość 2015! Przy obu siedzeniach zostały dodane miejsca na napój / puszkę. 90 litrowa wodoszczelna komora bagażowa oddzielona jest od kokpitu grodzią - jest już obecna w wyposażeniu standardowym.
Dane techniczne:
DŁUGOŚĆ - 470 cm
SZEROKOŚĆ - 78 cm
WAGA - 38 kg
 
 
 

Nautiko Taurus

Idealnie nadają się na dłuższe i krótsze spływy kajakowe. Kajaki te bardzo dobrze utrzymują żądany kierunek i są nadzwyczaj stabilne. Dzięki całkowicie płaskiej konstrukcji dna są łatwe w manewrowaniu na rzekach. Duże bakisty, czyli komory bagażowe oraz duże i wygodne kokpity sprawiają, że wyprawa na jednodniową, czy też wielodniową wędrówkę z dużą ilością bagażu nie stanowi żadnego problemu.

Dane techniczne:
długość 530 cm,
szerokość 68 cm,
waga 37 kg,
pojemność 580 l,
ładowność 270 kg.